KOLEKSİYONLAR

12’nin Yıldızı Koleksiyonu

İnsanlar dünyaya geldikleri andan itibaren sahip oldukları burçların özelliklerini taşıyarak yaşamaya başlarlar. Aşk ve iş hayatlarında sahip oldukları burçlar da onlara eşlik eder. Gün geçtikçe, burçlarına ait özelliklerle bütünleşerek yaşamlarına devam ederler. Burçların karakterimize yansıyışını koleksiyona dönüştüren Fix Silver, gençleri yaz sezonunda yepyeni burç kolyeleriyle karşılıyor.

Ayşegül Koleksiyonu

Fix Silver mağazalarında, sevimli kahraman “Ayşegül”, kocaman şemsiyesiyle yağmurda gezerken romantik karakterini, kucağında bebeğiyle annelik motifini, elinde cici mi cici çantasıyla kokoş özelliğini en tatlı kolyelerle takı severlerin beğenisine sunuyor.

İnci Koleksiyonu

İnciyi en güzel şekilde tasarımlarına yansıtan Fix Silver, kolye ve küpeden oluşan setleriyle zarafeti doyasıya yaşatıyor. İş kıyafetlerinizle kombinlenen kolye ve küpeler incinin asil şıklığını vurguluyor. Fix Silver, kolyeden bilekliğe, yüzükten küpeye kadar canlı renklerden oluşan aksesuarları ve trendy koleksiyonlarıyla da dikkat çekiyor.

Kurbağa Prenses Koleksiyonu

Aşk, şans, mutluluk, eğlence… Aşk, hiç ummadık bir anda prenses tarafından öpülen kurbağanın prense dönüşmesi kadar sürprizlerle doludur… Karşılıklı sevgi, anlaşma ve mutluluğun simgesidir aşk… Aşkı mucizelere dönüştüren Fix Silver, eğlenceli tasarımlarla gençlerin vazgeçilmezi oluyor. Fix Silver, gençlerden ilham aldığı enerji ve aşk dolu motifleriyle aşkı eğlenceye dönüştürüyor.